Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 00:03

Добриновецький НВК

Головна » 2017 » Грудень » 4 » День миру в Добриновецькому НВК
День миру в Добриновецькому НВК

Результат пошуку зображень за запитом "день миру"

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.

В Добриновецькому НВК 21 вересня відзначили Міжнародний День миру.На шкільному подвір’ї навчального закладу було проведено акцію «Голуб Миру». Учні школи під керівництвом в.о. директора НВК Мензелевської У.І. та педагога-організатора Осадчук Г.П. створили живу фігуру Голуба Миру – одного з найбільш відомих символів цього дня.

В рамках заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня миру були проведені виставки малюнків «Мир очима дітей», «За мир в усьому світі»,

« Ми- діти світу», виховні години, інформаційні хвилинки. Мета яких – заклик до миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, формування в учнівській свідомості розуміння єдності, цілісності та взаємозалежності сучасного світу.

Тому,що немає на всій Землі бажанішого слова, ніж “мир”, ненависнішого, ніж “війна”. А ми,як ніхто повинні за це пам’ятати,бо в нас на території України вже 3 рік поспіль ведуться бойові дії на Сході. Вчителі закликали учнів виростати патріотами,гідним майбутнім нації,які будуть дбати про мирне та спокійне життя на Україні.

Хочеться вірити, що над землею України, ця війна закінчиться і над нами з вами завжди світитиме золоте сонце на чистому блакитному просторі всесвіту.

Переглядів: 109 | Додав: dobrynovetskijnvk | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »